XXXI NIEDZIELA ZWYKŁA 05.11.2023

1. W tym roku w ramach wizyty kolędowej planujemy odwiedzić tylko tych parafian, którzy wyrażą takie pragnienie. Dziś jest jeszcze ostatnia możliwość aby zapisać się na kolędę można to uczynić poprzez ankietę online lub na kartkach dostępnych w kruchcie i zakrystii.

2. Zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w piątki od godz. 17:30.

3. Ksiądz Kardynał zaprasza wszystkich wiernych na obchody Narodowego Święta Niepodległości. O godz. 11:00 w Świątyni Opatrzności Bożej zostanie odprawiona uroczysta Msza Święta z udziałem władz państwowych, a o 17:00 odbędzie się koncert Wolność jest w nas. Kardynał zaprasza aby tego dnia w domach o symbolicznej godzinie 19:18 zapalić świece i odmówić Akt Dziękczynienia Polski za dar wolności.

4. Na modlitwę za zmarłych poleconych w wypominkach zapraszamy w przyszłą niedzielę o godz. 17:20.

5. Są jeszcze wolne miejsca na wyjazd rodzinny do Rycerki Górnej w dniach 20-26 stycznia. Szczegółowe informacje można uzyskać u ks. Karola.

6. Trwamy w oktawie Święta Wszystkich Świętych. Do 8 listopada każdego dnia można uzyskać odpust zupełny za jednego zmarłego. Warunkiem jest trwanie w łasce uświęcającej i pobożne nawiedzenie cmentarza.

0 Comments