Rada Parafialna

Skład rady

z urzędu:

Proboszcz ks. Krzysztof Siwek – Przewodniczący Rady

Wikariusz ks. Karol Alexandrowicz

z nominacji na trzyletnią kadencję:

Maciej Chojnacki
Z parafią Świętej Zofii Barat jestem związany
od dziecka, co przekazałem mojej rodzinie. Jestem szczęśliwym mężem, ojcem i dziadkiem, który od 30 lat prowadzi firmę zajmującą się zielenią. W wolnym czasie jeżdżę na basen i saunę, a wakacje najchętniej spędzam z bliskimi w Białogórze.

Monika Latoszek
Pochodzę z parafii św. Bonifacego w Warszawie. Na Ursynowie mieszkam od 1992 roku. Zawodowo związana jestem z parafią Świętej Zofii Barat od 2009 roku. Lubię ciekawą książkę, dobrą muzykę, kocham zwierzęta i interesuję się kryminalistyką.

Jerzy Majchrzak jr
Nazywam się Jerzy Majchrzak i jestem rdzennym mieszkańcem Grabowa. Mam trójkę dzieci. Prowadzę z rodzicami i bratem gospodarstwo ogrodnicze. Należymy z żoną do kręgu Domowego Kościoła. Moją pasją jest bieganie i piłka nożna.

Karol Radziwiłł
Mąż, ojciec, całe życie związany z Ursynowem, zawodowo informatyk manager, także samorządowiec i przedsiębiorca. W czasie wolnym z pasją prowadzę życie rodzinne.

Piotr Salomonowski
Jestem parafianinem od urodzenia, mężem , ojcem dwóch córek i syna, dziadkiem, szafarzem nadzwyczajnym Komunii Świętej. Formuję się od 13 lat we Wspólnocie Przymierza Rodzin Mamre. Jestem jednym z ostatnich rolników w Parafii.

Justyna Szymani
W parafii św. Zofii Barat jestem od 2006 r. Z mężem Piotrem i dziećmi: Olą i Karolem mieszkamy przy ul. Pląsy – i bardzo nam tu dobrze z Wami na Grabowie:). Moją wielką życiową inspiracją jest Jan Paweł II, który nam powtarzał, że każdy z nas ma za zadanie dobrze wykorzystać dany mu czas i talenty – „uczynić z życia arcydzieło”. Zawodowo pracuję rzetelnie od 20 lat w korporacji w obszarze żywności jako doktor nauk o
żywieniu człowieka. Od 2017 r. działam jako wolontariuszka w Hospicjum Onkologicznym św. Krzysztofa przy ul. Pileckiego,
angażując w to rodzinę i naszą Parafię. Na miarę moich sił
chciałabym dołożyć dobrą cegiełkę do świata – „przemieniać go miłością, mądrością i pracą”. Czyje to słowa? Jak wiesz – to
porozmawiajmy o tym w niedzielę po Mszy Świętej – zazwyczaj jestem na 11.00.