XXX NIEDZIELA ZWYKŁA 29.10.2023

1. Na spotkanie grupy młodzieżowo studenckiej zapraszamy dziś po mszy świętej o godz. 18:00. Tematem spotkania będzie: „Rozmowa z ateistą”. Spotkanie rozpoczyna się krótką adoracją Najświętszego Sakramentu.

2. W środę przypada Uroczystość Wszystkich Świę­tych. Po Mszy Świętej o godz. 11.00, czyli ok godz. 12:30 spotykamy się na cmentarzu i rozpoczniemy procesję z modlitwą za zmarłych. Uwaga: w tym dniu nie ma Mszy Świętej o godz. 12.30. O godz. 19.00 zapraszamy na modlitwę różańcową na cmentarzu. Wypominki za naszych bliskich zmarłych roczne i jed­norazowe, można jeszcze zgłaszać w zakrystii po mszy świętej i w kancelarii, będziemy je również przyjmować na cmentarzu dziś do południa i w środę od godz. 8:00.

3. Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych przypada w czwartek. Zapraszamy na Mszę Świętą o godz. 7:00, 9:30 lub na msze z intencjami zbiorowymi o godz. 18.00. Po Mszy Świętej o godz. 18.00 odbędzie się procesja wokół kościoła. Prosimy przynieść świece z lampionami.

4. W tym tygodniu wypada pierwszy piątek miesiąca. Kapłan do chorych wyruszy o godz. 9:00. Adoracja Najświętszego Sakramentu i możliwość spowiedzi od godz. 17:00.

5. Na nabożeństwo pierwszych sobót zapraszamy w sobotę po mszy świętej o godz. 18:00.

6. W tym roku w ramach wizyty kolędowej planujemy odwiedzić parafian, którzy wyrażą takie pragnienie. Do końca października będziemy zbierać zgłoszenia na wizytę kolędową poprzez ankietę online lub na kartkach dostępnych w kruchcie i zakrystii.

7. Z naszej parafii odeszła do wieczności Małgorzata Bogobowicz. Polećmy ją Miłosierdziu Bożemu.

0 Comments