XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA 15.10.2023

1. Na spotkanie grupy młodzieżowo studenckiej zapraszamy dziś po mszy świętej o godz. 18:00. Będzie to warsztat na temat: „Namiot Spotkania”. Spotkanie rozpoczyna się krótką adoracją Najświętszego Sakramentu.

2. Jest jeszcze ostatnia szansa aby dołączyć się do grupy osób dorosłych przygotowujących się do bierzmowania. Kurs intensywny, obejmujący również pracę w domu kończy się 13 grudnia. Zapraszamy na spotkanie w środę o godz. 19:00 w sali w domu parafialnym.

3. Zespół Candoris serdecznie zaprasza wszystkich młodych, uczących się, pracujących, mających w sobie chęć i pasję do śpiewania. Pragniemy powiększyć nasze grono, dlatego czekamy na nowe głosy. Wszelkie informacje u p. Magdy, organistki.

4. Przyszła niedziela to 22. dzień miesiąca, przyjmujemy intencje zbiorowe na mszę za wstawiennictwem św. Rity o godz. 18:00.

5. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe o godz. 17:30, oraz dla dzieci w poniedziałki i środy o godz. 17:00.

6. Przyjmujemy na wypominki za naszych zmarłych. Można je składać w zakrystii lub kancelarii parafialnej.

7. W tym roku w ramach wizyty kolędowej planujemy odwiedzić parafian, którzy wyrażą takie pragnienie. Do końca października będziemy zbierać zgłoszenia na wizytę kolędową poprzez ankietę online lub na kartkach dostępnych w kruchcie i zakrystii.

8. Zgodnie z zapowiedzią pojawiła się możliwość składania ofiar przez ofiaromat dostępny w kruchcie. Ofiaromat obsługuje karty bankowe oraz blik. Bóg zapłać za wszelkie ofiary na kościół.

9. Z racji remontu zakrystii wejście boczne od parkingu jest zamknięte. Przepraszamy za utrudnienia.

0 Comments