XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA 22.10.2023

1. Dziękujemy dzieciom ze szkoły Przymierza Rodzin za pomoc w zbiórce w ramach dnia papieskiego. Dziękujemy parafianom za ofiarność. Zebrane pieniądze przekazaliśmy rzecz Fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia.

2. Rodziców dzieci przed chrztem oraz osoby, które w najbliż­szym czasie pragną pełnić funkcję rodziców chrzestnych  za­praszamy na konferencję chrzcielną w sobotę o godz. 19:00.

3. Przez cały miesiąc przyjmujemy na wypominki za naszych zmarłych. Można je składać w zakrystii lub kancelarii parafialnej. Wypominki jednorazowe będą odczytane 1 listopada podczas procesji na cmentarzu, wypominki roczne o godz. 17:20 w drugie niedziele miesiąca przed Mszą Świętą za zmarłych.

4. Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych przypada w następny czwartek. Zapraszamy na Mszę Świętą o godz. 7:00, 9:30 lub na msze z intencjami zbiorowymi o godz. 18.00. Po Mszy Świętej o godz. 18.00 odbędzie się procesja wokół kościoła i mo­dlitwy za zmarłych. Prosimy przynieść świece z lampionami.

5. Na spotkanie grupy młodzieżowo studenckiej zapraszamy w przyszłą niedzielę po mszy świętej o godz. 18:00. Tematem spotkania będzie: „Rozmowa z ateistą”.

6. W tym roku w ramach wizyty kolędowej planujemy odwiedzić parafian, którzy wyrażą takie pragnienie. Do końca października będziemy zbierać zgłoszenia na wizytę kolędową poprzez ankietę online lub na kartkach dostępnych w kruchcie i zakrystii.

7. W sobotę przeżywamy święto św. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza, zapraszamy na msze święte o godz. 7:00 i 18:00.

8. Z naszej parafii odeszła do wieczności Stanisława Krajewska Rzemińska. Polećmy ją Miłosierdziu Bożemu.

0 Comments