XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA 17.09.2023

1. Powstaje nowa grupa młodzieżowa: „Powstań i idź”. Zapraszamy młodzież ponadpodstawową i studentów na pierwsze spotkanie dziś po mszy świętej o 18:00 w sali domu parafialnego.

2. Przypominamy, że w naszej parafii mamy trzech szafarzy nadzwyczajnych Eucharystii, którzy mogą zanieść komunię w niedzielę po mszy świętej do osób pozostających w domu z racji wieku lub choroby. Nadal podtrzymujemy akcję „Podwieź sąsiada”, czyli sąsiedzką pomoc przy przywiezieniu do kościoła osób słabo poruszających się. Kierowców chętnych do pomocy jak i osoby, które chcą z niej korzystać zapraszamy do zgłoszenia się w zakrystii.

3. Jest już dostępna książka intencji na rok 2024. Intencje można zamawiać w zakrystii lub kancelarii.

4. Zapraszamy dorosłych powyżej 20 roku życia na przygotowania do chrztu i bierzmowania w cyklu rocznym. Zajęcia będą odbywały się w środy o godz. 19:00. Zapisy do 10 października.

5. Przypominamy, że jest możliwość adoracji Najświętszego Sakramentu w każdy piątek i w pierwszą niedzielę miesiąca o godz. 17:30. Zapraszamy serdecznie.

6. W poniedziałek przeżywamy święto św. Stanisława Kostki, patrona młodzieży, w czwartek święto św. Mateusza Apostoła i Ewangelisty. Zapraszamy na msze o godz. 7 i 18.

0 Comments