XXI NIEDZIELA ZWYKŁA 27.08.2023

1. Jesteśmy w połowie dwuletniego przygotowania młodzieży do bierzmowania. W tym roku szkolnym nie prowadzimy naboru do grupy młodzieżowej. Zapraszamy dorosłych powyżej 20 roku życia na przygotowania do chrztu i bierzmowania w cyklu rocznym. Zajęcia będą odbywały się w środy o godz. 19:00. Zapisy do 10 października.

2. Dzieci i młodzież zapraszamy na Powstańczą Grę Terenową, która odbędzie się w środę 6 września w godz. 19:00-21:30 na terenie skarpy przy SGGW. Gra zorganizowana jest w dwóch grupach wiekowych. Szczegółowe informacje i ankieta zgłoszeniowa dostępna jest w zakrystii lub online.

3. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca, zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu z możliwością skorzystania ze spowiedzi od godz. 17:00.

4. Z racji pierwszej niedzieli miesiąca zapraszamy a adorację o godz. 17:30.

5. Rodziców i osoby chcące pełnić funkcję rodziców chrzestnych zapraszamy na konferencję chrzcielną w sobotę o godz. 19:00.

6. Powstaje nowa grupa młodzieżowa: „Powstań i idź”. Zapraszamy młodzież ponadpodstawową i studentów na pierwsze spotkanie w niedzielę 17 września po mszy świętej o 18:00. Szczegółowy terminarz spotkań na plakacie i ulotkach dostępnych w kruchcie.

7. Od piątku przywracamy zwykły porządek mszy świętych i pracy kancelarii. Msze święte są sprawowane o godz. 7 i 18, w niedziele o godz. 8, 9:30, 11, 12:30 i 18. Kancelaria jest czynna poniedziałek i środę w godz. 16-17, czwartek 8:15-9, piątek 19-20 (z wyjątkiem pierwszego piątku miesiąca).

ZAPOWIEDZI  PRZEDŚLUBNE

zapowiedź pierwsza:

Damian Dawid Słomski

kawaler z Parafii św. Ap. Piotra i Pawła w Pyrach

Kamila Aleksandra Krupa panna z parafii tutejszej

zapowiedź pierwsza:

Marcin Piotr Podlasiński kawaler z parafii tutejszej

Hanna Elżbieta Stępień panna z parafii tutejszej

Prosimy o modlitwę w intencji narzeczonych

Jeżeli ktoś zna jakiekolwiek przeszkody, które stoją na drodze zawarcia małżeństwa wyżej wymienionych powinien je niezwłocznie zgłosić w kancelarii parafialnej.

0 Comments