X NIEDZIELA ZWYKŁA 09.06.2024

  1. Na terenie naszej parafii już po raz trzeci odbywają się zawody sportowe organizowane przez młodzież dla dzieci i młodzieży. Szczegóły olimpiady, która odbędzie się w dniach 15-16 czerwca oraz zgłoszenia można znaleźć na stronie olimpiadadladzieci.pl.
  2. Na ostatnie w tym roku akademickim spotkanie kandydatów do bierzmowania zapraszamy w przyszłą niedzielę o godz. 18:45 w sali domu parafialnego.
    Uczniów klas 8 i szkół ponadpodstawowych chcących rozpocząć dwuletnie przygotowanie do bierzmowania oraz rodziców zapraszamy na spotkanie informacyjne 15 września po mszy świętej o godz. 18:00. Zapisy przez ankietę na stronie parafialnej lub w zakrystii.
  3. W przyszłą niedzielę 16 czerwca odbędzie się w Warszawie coroczny marsz dla życia, rodziny i ojczyzny. Początek o godz. 12.30 na placu Trzech Krzyży. Więcej informacji na stronie marsz.org.
  4. W najbliższym tygodniu i następnym są wolne intencje na msze o godz. 7:00. Można je zamawiać w zakrystii lub kancelarii.
  5. Dziękujemy za ofiary złożone na remont dachu. W ubiegłą niedzielę zebraliśmy 9970 zł. Z cegiełek i wpłat indywidualnych na konto uzbieraliśmy od początku 80 650 zł. Do tej pory wydaliśmy 456 850 zł (głównie na zakup materiałów oraz na prace już wykonane). Bardzo dziękujemy za wszystkie ofiary złożone na remont kościoła.
    Prace przebiegają zgodnie z harmonogramem. Kończy się etap odkrywania fundamentów oraz przygotowania dachu do głównych prac ciesielskich.

ZAPOWIEDZI PRZEDŚLUBNE

zapowiedź druga:
Rafał Tuszyński kawaler z parafii tutejszej
Katarzyna Żeleźnik panna z parafii tutejszej

zapowiedź druga:
Wojciech Schabek kawaler z parafii tutejszej
Inga Płandowska panna z Parafii św. Łukasza Ewangelisty w Warszawie

Prosimy o modlitwę w intencji narzeczonych
Jeżeli ktoś zna jakiekolwiek przeszkody, które stoją na drodze zawarcia małżeństwa wyżej wymienionych powinien je niezwłocznie zgłosić w kancelarii parafialnej.

0 Comments