XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA 13.11.2022

  1. Rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej zapraszamy na Mszę Świętą w przyszłą niedzielę o godz. 16:00.
  2. Następna niedziela to Uroczystość Chrystusa Króla – po Mszy Świętej o godz. 12:30 wystawienie Najświętszego Sakramentu, Litania do Serca Pana Jezusa i akt poświęcenia.
  3. Zostały jeszcze 2 miejsca dla młodzieży ponadpodstawowej i akademickiej, która chce pojechać na Światowe Dni Młodzieży autokarem do Portugalii. Informacje szczegółowe można uzyskać u ks. Karola.
  4. W najbliższych dniach są wolne intencje na mszę o godz. 7:00, zapraszamy zainteresowanych do zakrystii lub kancelarii.
  5. Od 1. grudnia rozpoczniemy wizyty duszpasterskie. Planowany grafik jest umieszczony w gablocie. Wizyty będziemy rozpoczynać w dni powszednie o godz. 17:30, w soboty o 9:30. Osoby które dopiero niedawno się wprowadziły lub u których przynajmniej trzy lata nie było kolędy mogą zgłosić chęć przyjęcia na stronie parafii lub telefonicznie w godzinach pracy kancelarii.
  6. Z naszej wspólnoty parafialnej odeszli do wieczności Albert Wargocki i Apolinary Sankowski. Polećmy ich Miłosierdziu Bożemu.

0 Comments