V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 17.03.2024

1. Grupa młodzieżowo studencka „Powstań i idź” zaprasza na spotkanie dziś o godz. 19:00 w salce domu parafialnego.

2. We wtorek przeżywamy uroczystość św. Józefa Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny. Zapraszamy na msze święte o godz. 7:00 i 18:00.

3. Na drogę krzyżową ulicami parafii zapraszamy w piątek 22 marca o godz. 18:30. Przejdziemy ulicami: Taneczna, Pląsy, Poloneza, Wodzirejów. Z tej racji nie będzie nabożeństw drogi krzyżowej o godz. 17:00 i 17:30.

4. Rodziców dzieci przed chrztem oraz osoby, które w najbliż­szym czasie pragną pełnić funkcję rodziców chrzestnych za­praszamy na konferencję chrzcielną wyjątkowo w najbliższą sobotę o godz. 19:00 (wejście z prawej strony kościoła).

5. Kolejna Niedziela Wielkiego Postu będzie Niedzielą Palmową, rozpoczynającą Wielki Tydzień. Na początku każdej Mszy Świętej odbywa się obrzęd błogosławieństwa palm. Palmy będzie można nabyć na stoisku przed kościołem.

6. Są jeszcze wolne intencje w tym tygodniu w dni powszednie o godz. 7:00.

7. Wszystkich, którzy chcą wesprzeć ubogich zapraszamy do przyniesienia trwałych produktów spożywczych i środków czystości do koszy znajdujących się w kaplicy. 

ZAPOWIEDZI  PRZEDŚLUBNE 

zapowiedź druga: 

Michał Pawłowicz  kawaler z parafii tutejszej 

Gabriela Sykała panna z parafii tutejszej 

zapowiedź druga: 

Krzysztof Zwęgliński kawaler z parafii tutejszej 

Kinga Zamaria panna z parafii tutejszej 

Prosimy o modlitwę w intencji narzeczonych 

Jeżeli ktoś zna jakiekolwiek przeszkody, które stoją na drodze zawarcia małżeństwa wyżej wymienionych powinien je niezwłocznie zgłosić w kancelarii parafialnej. 

0 Comments