NIEDZIELA CHRYSTUSA KRÓLA 20.11.2022

1. Jutro podczas Mszy Świętej o godz. 19:00 młodzież naszej parafii przyjmie sakrament bierzmowania. Prosimy o modlitwę w ich intencji.

2. We wtorek przeżywamy wspomnienie św. Cecylii, patronki organistów i muzyki kościelnej. Polecamy modlitwie naszą organistkę panią Magdę.

3. Na modlitwę za wstawiennictwem św. Rity zapraszamy każdego 22go dnia miesiąca, czyli w najbliższy wtorek. Na Mszę o godz. 18:00 przyjmujemy intencje wspólne.

4. Rodziców dzieci przed chrztem oraz osoby, które pragną pełnić funkcję rodziców chrzestnych za­praszamy na konferencję chrzcielną w sobotę o godz. 19:00.

5. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy rekolekcje adwentowe, które poprowadzi ks. prof. Marek Dobrzeniecki. Nauki będą następnie głoszone w poniedziałek i wtorek na mszach o godz. 9:00, 18:00 i 19:30.

6. Ofiara złożona na tacę w przyszłą niedzielę przeznaczona będzie na potrzeby Wyższego Metropolitalnego Seminarium Duchownego Św. Jana Chrzciciela w Warszawie.

7. Od 30 listopada rozpoczniemy wizyty duszpasterskie. Planowany grafik jest umieszczony w gablocie. Wizyty będziemy rozpoczynać w dni powszednie o godz. 17:30, w soboty o 9:30. Osoby które dopiero niedawno się wprowadziły lub u których przynajmniej trzy lata nie było kolędy mogą zgłosić chęć przyjęcia na stronie parafii lub telefonicznie w godzinach pracy kancelarii.

7. Z naszej parafii odszedł do wieczności Ignacy Zawłocki, polećmy go Miłosierdziu Bożemu.

0 Comments