IV NIEDZIELA ZWYKŁA 28.01.2024

1. Osoby, które zapisały się już na pielgrzymkę do Turcji a nie odebrały jeszcze „umowy-zgłoszenia”, proszone są o kontakt z ks. Proboszczem.

2. W piątek przypada Święto Ofiarowania Pańskiego i Dzień Życia Konsekrowanego. Tego dnia modlimy się szczególnie za siostry i braci zakonnych. Msze święte będą sprawowane o godz. 7:00, 9:30 i 18.00. Taca przeznaczona będzie na potrzeby zakonów klauzurowych. Na mszę przynosimy świece.

3. W tym tygodniu wypada pierwszy piątek miesiąca. Kapłan do chorych wyruszy o godz. 10:00. Adoracja Najświętszego Sakramentu i możliwość spowiedzi od godz. 17:30.

4. Rodziców dzieci przed chrztem oraz osoby, które w najbliż­szym czasie pragną pełnić funkcję rodziców chrzestnych za­praszamy na konferencję chrzcielną w sobotę o godz. 19:00 (wejście z prawej strony kościoła).

5. Z racji pierwszej soboty miesiąca zapraszamy na rozważanie i modlitwę różańcową po mszy świętej wieczornej.

6. 10 lutego (sobota) będziemy przeżywać w naszej parafii dzień chorych. Zapraszamy naszych chorych, osoby samotne na mszę św. o g. 10 a następnie na poczęstunek, który dzięki życzliwości naszych sióstr, zorganizujemy w ich domu. Prosimy także o umożliwienie przybycia naszym chorym do parafii.

0 Comments