IV NIEDZIELA WIELKANOCNA 21.04.2024

1. We wtorek przeżywamy uroczystość św. Wojciecha, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski, a w czwartek święto św. Marka, ewangelisty. Zapraszamy na msze święte o godz. 7:00 i 18:00.

2. Kino Mundek zaprasza na projekcję fabularnego filmu pt. „Figurant”. Dramat psychologiczny Roberta Glińskiego, opowiadający o człowieku, który inwigilował Karola Wojtyłę. Seans odbędzie się w Multikinie Ursynów we wtorek, 23 kwietnia o godzinie 19:30. Bilety w cenie 16 zł do kupienia u Rycerzy Kolumba na pół godziny przed filmem. Seans bez bloku reklamowego.

3. Są jeszcze wolne intencje w tym tygodniu na mszach o godz. 7:00.

4. Rodziców dzieci przed chrztem oraz osoby, które w najbliższym czasie pragną pełnić funkcję rodziców chrzestnych zapraszamy na konferencję chrzcielną w sobotę o godz. 19:00 (wejście z prawej strony kościoła).

5. Informujemy, że kościół w ciągu dnia jest otwarty. Zapraszamy do nawiedzenia kościoła w dogodnej porze i indywidualnej modlitwy.

6. Przypominamy, że z racji planowanego remontu generalnego dachu będziemy zbierać tzw. tacę inwestycyjną w każdą pierwszą niedzielę miesiąca. W zakrystii można również złożyć indywidualne ofiary, nabywając cegiełki na ten cel. Dziękujemy za Waszą pomoc w inwestycjach związanych z naszym kościołem.

ZAPOWIEDZI PRZEDŚLUBNE


zapowiedź druga:
Sebastian Mateusz Pacuła kawaler z Parafii Przemienienia Pańskiego w Wieliszewie
Karolina Helena Łojszczyk panna z parafii tutejszej

zapowiedź druga:
Rafał Skalski kawaler z parafii tutejszej
Kamila Monika Walkowicz panna z parafii tutejszej

Prosimy o modlitwę w intencji narzeczonych
Jeżeli ktoś zna jakiekolwiek przeszkody, które stoją na drodze zawarcia małżeństwa wyżej wymienionych powinien je niezwłocznie zgłosić w kancelarii parafialnej.

    0 Comments