III NIEDZIELA WIELKANOCNA 13.04.2024

1. Na modlitwę za zmarłych poleconych w wypominkach zapraszamy dziś o godz. 17:20.

2. Grupa „Powstań i idź” zaprasza młodzież licealną i studentów na spotkanie dziś o godz. 19:00 w salce domu parafialnego. Temat spotkania: „Czy są materialne dowody zmartwychwstania?”. Zapraszamy do dołączenia się do grupy.

3. Na kolejny warsztat biblijny zapraszamy w sobotę o godz. 16:00 w domu Sióstr Sacre Coure.

4. Informujemy, że kościół w ciągu dnia jest otwarty. Zapraszamy do nawiedzenia kościoła w dogodnej porze i indywidualnej modlitwy.

5. W ramach akcji „Pola nadziei” w zeszłą niedzielę wolontariusze zebrali ponad 11 tyś złotych na rzecz Hospicjum św. Krzysztofa. Dziękujemy ofiarodawcom i wolontariuszom, zwłaszcza dzieciom przygotowującym się do przyjęcia I komunii świętej i ich rodzicom.

6. Są jeszcze wolne intencje w tym tygodniu na mszach o godz. 7:00.

7. Przeprowadzona ekspertyza stanu dachu wykazała pilną konieczność remontu. Prace będą dotyczyć więźby dachowej, oraz pokrycia. Będzie to również okazja do poprawienia izolacji termicznej. Z tej racji będziemy zbierać tzw. tacę inwestycyjną w każdą pierwszą niedzielę miesiąca. W zakrystii można również złożyć indywidualne ofiary, nabywając cegiełki na remont dachu. Dziękujemy parafianom za wsparcie finansowe tej inwestycji.

ZAPOWIEDZI  PRZEDŚLUBNE

zapowiedź pierwsza:

Sebastian Mateusz Pacuła kawaler z Parafii Przemienienia Pańskiego w Wieliszewie

Karolina Helena Łojszczyk panna z parafii tutejszej

  •  

zapowiedź pierwsza:

Rafał Skalski kawaler z parafii tutejszej

Kamila Monika Walkowicz panna z parafii tutejszej

Prosimy o modlitwę w intencji narzeczonych

Jeżeli ktoś zna jakiekolwiek przeszkody, które stoją na drodze zawarcia małżeństwa wyżej wymienionych powinien je niezwłocznie zgłosić w kancelarii parafialnej.

0 Comments