I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 18.02.2024

1. Grupa młodzieżowo studencka zaprasza na kolejne spotkanie dziś o godz. 19:00 w salce domu parafialnego. Temat spotkania: „Katolik w świecie. Podstawy katolickiej nauki społecznej”.

2. Rozpoczęliśmy rekolekcje przygotowujące do Wielkanocy, które  prowadzi ks. Maciej Jaszczołt. Zapraszamy na nauki w poniedziałek i wtorek na mszach o godz. 9:30, 18:00 i 19:30.

3. Zapraszamy do udziału w nabożeństwach okresu Wielkiego Postu do których należą: Droga Krzyżowa i Gorzkie żale. Drogę krzyżową odprawiamy w piątki – o godz. 17:00 z udziałem dzieci, o 17:30 dla dorosłych, Gorzkie Żale odprawiamy w niedzielę o 17:30.

4. Na przygotowanie oprawy muzycznej Triduum Paschalnego zaprasza pani Magda organistka wraz z zespołem Candoris. Zajęcia odbywają się w piątki o godz. 18:45 w sali domu parafialnego.

5. Jak zapowiadaliśmy, chcemy rozpocząć biblijne spotkania formacyjne w formie warsztatów. Będą one animowane przez siostrę Janinę ze zgromadzenia Sacre Coure. Pierwsze spotkanie w sobotę o godz. 16.00. Rozpoczęcie w kościele, następnie przejdziemy do sali w domu Sióstr.

6. Rodziców dzieci przed chrztem oraz osoby, które w najbliż­szym czasie pragną pełnić funkcję rodziców chrzestnych za­praszamy na konferencję chrzcielną w sobotę o godz. 19:00 (wejście z prawej strony kościoła).

7. Z naszej parafii odeszła do wieczności Regina Iwaszek. Polećmy ją Miłosierdziu Bożemu.

0 Comments